Hodinky Brosway Déco WDC13

Hodinky Brosway Déco WDC13 (1)
Doprodej

Hodinky jsou dodávány v originální krabičce značky Brosway. Parametry produktu Určeno pro: ženy Materiál: Stainless steel 304 Povrchová úprava: Růžové pvd Barva kamenů: čirá Barva řemínku: Metal Typ: Analog Strojek: Miyota… Více informací

 U dodavatele 
3 475
ks
Výrobce:
Brosway
Kód výrobku:
WDC13
Katalogové číslo:
A01-656
Záruka:
2 roky

Hodinky jsou dodávány v originální krabičce značky Brosway.

Parametry produktu

Určeno pro: ženy
Materiál: Stainless steel 304
Povrchová úprava: Růžové pvd
Barva kamenů: čirá
Barva řemínku: Metal
Typ: Analog
Strojek: Miyota 2035
Sklo: Mineral glass and crystals
Vodotěsnost: 3 atmospheres
Průměr: 32,2mm

Hodinky nakupujeme přímo od výhradního dovozce značky Brosway pro ČR.

Brosway_175_75.jpg

Společnost Brosway působí v oblasti šperků a hodinek více než čtyřicet let.

Brosway je dynamická a inovativní značka, která dokáže naplňovat sny zákazníků a nabídnout jim produkty, které se snadno nosí, jsou originální a vyznačují se tou nejvyšší kvalitou. Naše mise dokonale odráží touhy zákazníků a je tak klíčem k našemu úspěchu.

V srdci Itálie mezi Jaderským mořem a pohořím Sibillini v regionu Le Marche protkaném středověkými vesničkami, historickými památkami, románskými kostely, historickými divadly, muzei a galeriemi. Zde se řemeslo považuje za umění: v Le Marche se smysl pro krásu mísí s dokonalým designem a kvalitní výrobou – kombinací prvků, které tvoří toto území excelence. Jedním z jeho význačných příkladů je přítomnost prestižních mezinárodních značek, jako je Tod’s, Hogan, Poltrona Frau, Prada nebo Fendi. V této působivé italské scenérii se nachází i značka Brosway, kde zůstává věrná svým kořenům a zároveň oslavuje svou jedinečnost po celém světě.

Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů

Mohlo by Vás také zajímat