Náhrdelník SRDÍČKO RŮŽENÍN

Náhrdelník SRDÍČKO (5)
  • Náhrdelník SRDÍČKO (5)
  • Náhrdelník SRDÍČKO (6)
  • Náhrdelník SRDÍČKO (7)
  • Náhrdelník SRDÍČKO (4)
Novinka

Srdíčko z Růženínu na ocelové obruči.  Tento přívěsek dodáváme standardně na ocelové obruči růžové barvy, pokud preferujete obruč ocelové barvy nebo zavěšení na černém koženém lanku, napište si o něj do poznámky v objednávce… Více informací

 Skladem 
189
ks
Výrobce:
Přívěskynakrk.cz
Katalogové číslo:
A02-016
Záruka:
2 roky

Srdíčko z Růženínu na ocelové obruči. 

Tento přívěsek dodáváme standardně na ocelové obruči růžové barvy, pokud preferujete obruč ocelové barvy nebo zavěšení na černém koženém lanku, napište si o něj do poznámky v objednávce. 


Růženín je kámen nesobecké lásky, probouzí v nás cit přátelství a mírnost. Provází nás jako strážný anděl. Chrání nás před vším špatným. Prohlubuje meditaci, otevírá naše srdce a smysly všem krásným věcem.

Léčebné užití: má pozitivní účinek u chorob ledvin, srdce, jater, plic a genitálií, též u důležitých center vegetativního nervového systému. Léčí infekce močové trubice. Má výborný vliv na poruchy plodnosti mužů. Odvádí z těla škodlivé látky a přebytečné tekutiny. Je velmi vhodný pro děti. Odstraňuje apatii, uklidňuje a posiluje srdeční činnost. Pomáhá při dlouhodobých nemocích, psychosomatických poruchách a střevních chorobách. Hojí popáleniny, puchýře a vyhlazuje pleť.
Užití: láska, krása, uzdravování, trpělivost, životní energie
Vlastnosti: energie receptivní, planeta Venuše, náleží elementu vody. Je symbolem lásky, krásy a uzdravování. Pomáhá nesmělým projevit skrývané pocity. Učí nás trpělivosti při řešení problémů. Svými měkkými vibracemi obklopuje duši. Jeho vyzařování je jako něžný dotek, pod nímž se naše srdce uvolní, získá opět důvěru a pozvolna se otevře. Rány srdce, které vznikly tvrdostí, hrubostí, odmítnutím nebo nevšímavosti našich bližních v průběhu našeho života, se pod jeho ochranou zacelí. Dává sílu odpouštět - nám samotným i ostatním a učí sebelásce. Univerzální léčivý kámen, dodávající životní energii,
zejména starým lidem. Oživuje fantazii a tvůrčí myšlení. Ovlivňuje čakry solar-plexu, základní a srdeční. Odbourává strach, zlost, nelibost, pocit viny. Pomáhá přijímat nezbytnost změn, jedná se o vynikající kámen pro zdolávání krize středního věku.

Materiál: ocel/ kůže, obecný kov
Druh kamene: růženín
Barva: světlounce růžová
Zapínání obruče/lanka: šroubovací/karabina 
Délka obruče/lanka: 45/ 45+5cm
Šíře obruče/lanka: 1/ 2,5mm  
Rozměry přívěsku:  15mm* 15 mm

Náhrdelník SRDÍČKO (6) Náhrdelník SRDÍČKO (7) Náhrdelník SRDÍČKO (4)
Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů

Mohlo by Vás také zajímat