Náhrdelník SRDÍČKO TYGŘÍ OKO

Náhrdelník SRDÍČKO (4)
  • Náhrdelník SRDÍČKO (4)
  • Náhrdelník SRDÍČKO (5)
  • Náhrdelník SRDÍČKO (6)
  • Náhrdelník SRDÍČKO (3)
Novinka

Srdíčko Tygří oko na ocelové obruči.  Tento přívěsek dodáváme standardně na obruči černé barvy, pokud preferujete obruč ocelové barvy nebo zavěšení na černém koženém lanku, napište si o něj do poznámky v objednávce.  Tygří… Více informací

 Skladem 2 ks 
189
ks
Výrobce:
Přívěskynakrk.cz
Katalogové číslo:
A02-015
Záruka:
2 roky

Srdíčko Tygří oko na ocelové obruči. 

Tento přívěsek dodáváme standardně na obruči černé barvy, pokud preferujete obruč ocelové barvy nebo zavěšení na černém koženém lanku, napište si o něj do poznámky v objednávce. 

Tygří oko nás ochraňuje, posiluje naši vůli, koncentraci a touhu po seberealizaci. Pomáhá navodit pozitivní myšlenky, odhání negativní myšlenky a pocit beznaděje, zklidňuje nervy. Pomáhá nám k rozvážnému myšlení a samostatnému rozhodování. 

Užití: ochrana, energie, peníze, věštění, odvaha
Vlastnosti: projektivní i receptivní kámen, přiřazen planetě Slunce a elementu ohně.
Je to ochranný kámen, nosí se i jako talisman před všemi formami nebezpečí. Přes spojení mezi sluneční a zemskou energií pomáhá uzemnit lidi, kteří ztratili spojení s realitou a zároveň podporuje duchovní růst zemsky orientovaných lidí. Je to hřejivý kámen, podporuje tok energie v těle a dodává sílu, přitahuje peníze a bohatství. Pomáhá s odbouráním závislostí na druhých lidech, uznáním vlastní hodnoty a potlačuje deprese.
Léčebné využití: vyrovnává činnost mozkových hemisfér, pomáhá při léčbě zlomených kostí, působí na rozmnožovací orgány, léčí oči a krk, odstraňuje křeče. Pomáhá při léčbě poruch osobnosti. Zpomaluje metabolismus, mírní stres, vznětlivost a nadměrnou sexuální touhu.

Materiál: ocel/ kůže, obecný kov
Druh kamene: tygří oko
Barva: žlutohnědá
Zapínání obruče/lanka: šroubovací/karabina 
Délka obruče/lanka: 45/ 45+5cm
Šíře obruče/lanka: 1/ 2,5mm  
Rozměry přívěsku:  15mm* 15 mm

Náhrdelník SRDÍČKO (5) Náhrdelník SRDÍČKO (6) Náhrdelník SRDÍČKO (3)
Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů

Mohlo by Vás také zajímat