Náhrdelník STROM ŽIVOTA&RUNY

Náhrdelník (1)
  • Náhrdelník (1)
  • Náhrdelník (2)

Oboustranný náhrdelník vyrobený z kvalitní zinkové slitiny je dodáván na černém voskovaném lanku s klasickým zapínání na karabinu a délkou 50cm s možností prodloužení o dalších 5 cm. Podle legendy daroval runové písmo lidem… Více informací

 Skladem 
326
ks
Výrobce:
Přívěskynakrk.cz
Katalogové číslo:
A02-072
Záruka:
2 roky

Oboustranný náhrdelník vyrobený z kvalitní zinkové slitiny je dodáván na černém voskovaném lanku s klasickým zapínání na karabinu a délkou 50cm s možností prodloužení o dalších 5 cm.

Podle legendy daroval runové písmo lidem Odin - otec bohů. Vikingové se k runovému písmu chovali s velkou úctou a věřili, že má magickou sílu.

Runy dovedou ukázat člověku správnou cestu. Pomáhají také dosáhnout vysněného cíle a poznat sebe sama. Jsou univerzálním nástrojem, s jehož pomocí je možné odhalit tajemství budoucnosti, minulosti i přítomnosti, získat odpovědi na důležité otázky i vytvořit ochranný talisman.

Strom života je symbolem propojenosti (kruh), stability (kořeny) a růstu (větve), osobitosti (jedinečnosti), znovuzrození, plodnosti (vitality) a rodiny a také klidu a míru...

Materiál: zinek, ocel, textil
Rozměr: Ø 32 mm
Délka: 50+5 cm
Barva: ocelová, černá
Dárkové balení: ZDARMA

Náhrdelník (2)
Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů

Mohlo by Vás také zajímat