Nalepovací šperk na tělo Rome Stříbrná & Červená

Nalepovací šperk na tělo Rome 8 (2)
  • Nalepovací šperk na tělo Rome 8 (2)
  • Nalepovací šperk na tělo Rome 6 (5)
  • Nalepovací šperk na tělo Rome 8 (3)

Stejně jako město na sedmi pahorcích, do něhož vedou všechny cesty světa, je i tento ornament přirozeným středem každé ženy, která k sobě vábí zvídavou pozornost svého okolí. Ozdobte svůj dekolt, kotník, hřbet ruky či rameno… Více informací

 Skladem 
610
ks
Výrobce:
SO.nia BareSkin Jewels
Katalogové číslo:
A01-679
EAN:
8594198290739
Záruka:
2 roky

Stejně jako město na sedmi pahorcích, do něhož vedou všechny cesty světa, je i tento ornament přirozeným středem každé ženy, která k sobě vábí zvídavou pozornost svého okolí.

Ozdobte svůj dekolt, kotník, hřbet ruky či rameno ornamentem Rome a všechny pohledy se budou upínat jen k Vám.

Style tip: Tento překrásný ornament rafinovaně doplní jak jednoduché bílé tričko s jeansy, svetr, tak i elegantní večerní šaty. Krása tohoto zdobného šperku nejvíce zazáří v kombinaci s hladkým, decentním topem, košilí, či svatebními šaty.

Pro vytvoření jedinečného vzhledu doporučujeme kombinovat několik stejných ornamentů dohromady, či je propojit se šperky Glory, Yoga, Florence, Verona, a s krystaly z kolekce Rhinestones.

Detaily produktu:

  • Swarovski® flat back krystaly na stříbrném, zlatém nebo černém ornamentu
  • Počet krystalů: 32 ks
  • Rozměr: 43 x 44 mm
  • Barva: Stříbrná & Červená
  • Samolepící

Dodáváme v originální krabičce SO.nia® Bare Skin Jewels!

Unikátní nalepovací šperky SO.nia® Bare Skin Jewels české návrhářky Soni Hlaváčkové jsou voděodolné, hypoalergenní a odolné proti potu, takže je můžete nosit kdekoli a kdykoliv. 

Jsou vyrobeny z nejkvalitnějších materiálů - všechny šperky jsou ručně osázené kvalitními krystaly Swarovski® se speciálním diamantovým brusem a jejich luxusní kolekce je navíc pozlacená 24k zlatem.
 
Šperky se snadno nanášejí, odlupují a můžete je znovu aplikovat díky speciálnímu lepidlu SO.nia® Adhesive Gloss a vydrží vám až 7 dní s každým dalším použitím. Šperky i lepidlo jsou atestovány dle norem Evropské unie a jsou zdravotně nezávadné.

Online katalog značky SO.nia® si můžete prohlédnout ZDE

Nalepovací šperk na tělo Rome 6 (5) Nalepovací šperk na tělo Rome 8 (3)
Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů

Mohlo by Vás také zajímat