Ocelový náhrdelník KŘÍŽEK&NEKONEČNO

Ocelový náhrdelník (5)
  • Ocelový náhrdelník (5)
  • Ocelový náhrdelník křížek (3)
  • Ocelový náhrdelník křížek (4)

Klasický malý křížek a symbol nekonečna na řetízku dlouhém 60 cm. Náhrdelník je vyrobený z kvalitní vyleštěné chirurgické oceli. Kříž je jedním z nejstarších symbolů, naznačuje rozdělení světa na čtyři elementy (oheň, vodu,… Více informací

 Skladem 
289
ks
Výrobce:
Přívěskynakrk.cz
Katalogové číslo:
A02-001
Záruka:
2 roky

Klasický malý křížek a symbol nekonečna na řetízku dlouhém 60 cm. Náhrdelník je vyrobený z kvalitní vyleštěné chirurgické oceli.

Kříž je jedním z nejstarších symbolů, naznačuje rozdělení světa na čtyři elementy (oheň, vodu, zemi a vzduch) a na čtyři světové strany (sever, jih, východ, západ). Od 5. století se stal typickým symbolem křesťanské víry.

Znak nekonečno ∞, který představuje takzvaná ležatá osmička, je spjat především s matematikou, ale silný význam má například i ve filosofii, nebo náboženství. Obecně řečeno ho můžeme chápat jako symbol něčeho co nemá hranice, co je věčné, co je nerozdělitelné nebo co nemůžeme změřit. Nekonečno nebo také uroboros, had požírající svůj ocas, který nemá konec ani začátek. To vše je symbol ležaté osmičky, který pochází již ze starověkého Egypta. Představuje cyklickou podstatu věcí, nekonečný návrat od konce k začátku. 

Přívěsek je vyroben z oceli , neobsahuje nikl ani olovo a je tedy vhodný i pro citlivou pokožku.

Materiál: chirurgická ocel 
Barva: ocelová
Povrchová úprava: lesklá
Zapínání: bez zapínání, posunovací
Typ řetízku: anker
Délka řetízku: 60 CM
Šířka řetízku: 1 MM
Rozměry přívěsku:  16 MM křížek/18 MM nekonečno
Dárkové balení: ZDARMA

Ocelový náhrdelník křížek (3) Ocelový náhrdelník křížek (4)
Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů

Mohlo by Vás také zajímat