Ocelový náramek SAGAPO

Ocelový náramek (1)
  • Ocelový náramek (1)
  • Ocelový náramek (2)

Stylový náramek značky  S'Agapõ , je vyrobený z kvalitní ušlechtilé oceli, složený z větších ok v kombinaci hladké a broušené, zapínání na karabinku. Ozdobte své zápěstí nadčasovým a stylovým doplňkem! Materiál: Stainless… Více informací

 Skladem 
490
ks
Výrobce:
SAGAPO
Kód výrobku:
SHAC20
Katalogové číslo:
A01-561
Záruka:
2 roky

Stylový náramek značky  S'Agapõ , je vyrobený z kvalitní ušlechtilé oceli, složený z větších ok v kombinaci hladké a broušené, zapínání na karabinku.

Ozdobte své zápěstí nadčasovým a stylovým doplňkem!

Materiál: Stainless steel 316L
Barva: ocelová
Povrchová úprava: lesk
Délka: 20 cm
Šířka řetízku: 5 mm
Dováváno v dárkové dlouhé krabičce od výrobce.

s-agapo.jpg

Italové jako horkokrevný národ milují vše, co je krásné a svůj jedinečný temperament vkládají do módy, parfémů i šperků. Důkazem je značka šperků S’Agapõ z rodiny Bros Manifatture Group, která se zrodila v roce 2009. Šperky S’Agapõ se vyrábějí z nerezové ušlechtilé oceli a v kombinaci s PVD gold a krystaly. Netradičním designem vynikají mezi všemi ostatními značkami. 


Značka S'Agapõ, která z řečtiny znamená "Miluji tě", se prosazuje na trhu s módními šperky jako mladá, smyslná a moderní designová linie. Pečlivá volba při výběru materiálů a maximální pozornost při zpracování, dávají životu výtvory v 316L analgetické oceli a přírodních kamenech, které představují ideální syntézu mezi kvalitou a cenou.

Ocelový náramek (2)
Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů

Mohlo by Vás také zajímat