Přívěsek Váhy na kaučukové šňůrce

Přívěsek Váhy na kaučukové šňůrce (1)
  • Přívěsek Váhy na kaučukové šňůrce (1)
  • Přívěsek Váhy na kaučukové šňůrce (2)
  • Přívěsek Váhy na kaučukové šňůrce (3)

Datum narození: 23.září - 23.října Žádné jiné znamení zvěrokruhu neoplývá takovým šarmem a není tak společenské jako Váhy. Díky Venuši, která jim vládne, jsou zrozenci tohoto znamení obdařeni talentem navodit příjemnou… Více informací

 Skladem 
159
ks
Výrobce:
Přívěskynakrk.cz
Katalogové číslo:
A01-278
Záruka:
2 roky

Datum narození: 23.září - 23.října

Žádné jiné znamení zvěrokruhu neoplývá takovým šarmem a není tak společenské jako Váhy. Díky Venuši, která jim vládne, jsou zrozenci tohoto znamení obdařeni talentem navodit příjemnou atmosféru konverzace, jsou zdvořilí, mají vybrané chování a estetické cítění. Není proto divu, že se v tomto znamení diplomacie, umění a vztahů narodilo mnoho významných osobností z uměleckých a politických kruhů. Hodnoty, jako je dobro, pravda a krása, jsou pro zrozence Vah velmi důležité. Snaží se je hledat ve všech oblastech svého života. Tím si způsobují mnohé potíže. Váhy touží po náklonnosti a mají potíže říci ne. Obvykle slíbí více, než mohou splnit. Jejich potřeba oblíbenosti vede k vyhýbání se hádkám a konfliktním situacím. Lidé tohoto znamení se druhým příliš přizpůsobují a jsou nerozhodní.

Dekorovaný korálek s širokým průvlekem na kaučukovém lanku s bajonetovým zapínaním ve tvaru znamení Střelce v nerezovém provedení. 
Kvalitně zpracovaný korálek z nerezové oceli typu 316 o délce 11 mm, šířce 12 mm, hloubce 7,5 mm s velikostí průvleku 4,5 mm.

Materiál: Stainless steel 316
Délka: 50 cm
Rozměr: 11*12*7,5mm

 

Přívěsek Váhy na kaučukové šňůrce (2) Přívěsek Váhy na kaučukové šňůrce (3)
Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů

Mohlo by Vás také zajímat