SAGAPO

490
500
Ocelový náramek SAGAPO Více informací  Skladem 1 ks Ocelový náramek SAGAPO Stylový náramek značky  S'Agapõ , je vyrobený z kvalitní ušlechtilé oceli, složený z větších ok v kombinaci hladké a broušené, zapínání na karabinku. Ozdobte své zápěstí nadčasovým a stylovým doplňkem! Materiál: Stainless… 490

 s-agapo.jpg

Italové jako horkokrevný národ milují vše, co je krásné a svůj jedinečný temperament vkládají do módy, parfémů i šperků. Důkazem je značka šperků S’Agapõ z rodiny Bros Manifatture Group, která se zrodila v roce 2009. Šperky S’Agapõ se vyrábějí z nerezové ušlechtilé oceli a v kombinaci s PVD gold a krystaly. Netradičním designem vynikají mezi všemi ostatními značkami. 


Značka S'Agapõ, která z řečtiny znamená "Miluji tě", se prosazuje na trhu s módními šperky jako mladá, smyslná a moderní designová linie. Pečlivá volba při výběru materiálů a maximální pozornost při zpracování, dávají životu výtvory v 316L analgetické oceli a přírodních kamenech, které představují ideální syntézu mezi kvalitou a cenou.